(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-07-24 12:40

Quad

(Nr 3005716)
Quad

Marka i model:

Yamaha yfz 450

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

190.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1034.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 €

ID firmy: 760128
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 12:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-07-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady to kosztowne pojazdy i dlatego należy je naprawdę uważnie transportować. Istotnym czynnikiem jest porządne zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem w czasie przewozu.

    Quady zazwyczaj przewozi się na przyczepce, niemniej jednak zdarza się również ciężarówką lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (transport ostatnią metodą nie polecamy, dlatego że w trakcie przewozu można zarysować zarówno quada jak także auto osobowe).

    W momencie, kiedy transportujemy quada na przyczepce, powinno się unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Kupując pasy mocujące trzeba nie zapominać, aby nie kończyły się otwartym zaczepem, ponieważ podczas transportu występują różnego rodzaju drgania i taka taśma może naturalnie się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z trwałego surowca, jednak w czasie transportu, trzeba zwrócić specjalną uwagę, aby taśmy nie dotykały o żadne szpiczaste elementy, albowiem mogą się przedziurawić i porwać.

    W przypadku, gdy transportujemy quad przy pomocy auta dostawczego, także należy pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to przy pomocy pasów mocujących oraz dodać obijaki w takich miejscach, żeby i quad i samochód nie ucierpiały w trakcie przewozu. Przy transporcie quada przy użyciu innego samochodu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, dlatego że w momencie transportu paliwo albo olej potrafią się wylać i zniszczyć auto od środka. Takie warunki również zmniejszą komfort podróży samego przewoźnika.

    Jeżeli zamawiamy transport quada przez firmę transportową, wówczas dobrą praktyką jest upewnić się czy ma właściwy sprzęt do załadunku i rozładunku.

    Koszt transportu quada najczęściej uzależniony jest od odległości jaką ma do pokonania samochód. Żeby poznać realną cenę przewozu quada, możemy wystawić ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Santa Eulalia del Río, 07816, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aviles, Hiszpania

Termin elastyczny