(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-07-24 14:08

QUAD

(Nr 3006260)

Marka i model:

YAMAHA REACTOR 750

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

1.15

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

190.00

Budżet zlecenia [€]:

150

Dystans: 583.00 km

Informacje dodatkowe:

recogida hoy, mañana y pasado

Oferty od Przewoźników (0)

250 €

ID firmy: 843536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2018, 10:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-02 do 2018-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

300 €

ID firmy: 630551
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 01:31

Załadunek możliwy w terminach:

2018-07-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Para recoger mañana miercoles con entrega el viernes 27 de julio. Hola, Soy un transportista con todos los permisos en regla, con Furgón carrozado de 20 m3 ,el presupuesto que le ofrecemos es por el inventario que detalla y este incluye: 1 Operarios. Dispongo de rampas de aluminio para subir y bajar el Quad del camión, pero voy solo necesitare ayuda. Carga y descarga con ayuda del cliente y transporte -Seguro para su mercancía

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to cenne maszyny i z tego powodu trzeba je naprawdę ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest rzetelne zabezpieczenie quada przed zniszczeniem w trakcie przewozu.

    Quady najczęściej transportuje się przyczepą, ale zdarza się również busem lub o sporych wymiarach samochodem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie zalecamy, ponieważ w czasie przewozu można uszkodzić jednocześnie quada oraz auto osobowe).

    Gdy transportujemy quada na przyczepce, trzeba unieruchomić go korzystając z czterech taśm mocujących. Kupując taśmy mocujące trzeba mieć na uwadze, żeby nie kończyły się niezamkniętym hakiem, ponieważ w czasie przewozu występują różnorakie drgania i taka taśma może po prostu się wypiąć. Taśmy mocujące wytwarzane są z mocnego tworzywa, jednak podczas transportu, należy zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne szpiczaste części, ponieważ mogą się uszkodzić i przerwać.

    Kiedy transportujemy quad za pomocą ciężarówki, także powinno się pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie poniosły szwanku w czasie transportu. W momencie transportu quada przy użyciu innego pojazdu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, albowiem w momencie transportu paliwo lub inne substancje mogą się wylać oraz pobrudzić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności też zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

    W przypadku, gdy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, dobrze jest utwierdzić się czy posiada właściwy sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

    Koszt transportu quada w głównej mierze zależny jest od odległości którą ma do pokonania samochód. Żeby poznać realną cenę przewozu quada, możemy opublikować ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Madrid, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marbella, Hiszpania

Termin elastyczny