(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-07-24 14:08

QUAD

(Nr 3006260)

Marka i model:

YAMAHA REACTOR 750

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

1.15

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

190.00

Budżet zlecenia [€]:

150

Dystans: 583.00 km

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to cenne maszyny i z tego powodu trzeba je naprawdę ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest rzetelne zabezpieczenie quada przed zniszczeniem w trakcie przewozu.

    Quady najczęściej transportuje się przyczepą, ale zdarza się również busem lub o sporych wymiarach samochodem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie zalecamy, ponieważ w czasie przewozu można uszkodzić jednocześnie quada oraz auto osobowe).

    Gdy transportujemy quada na przyczepce, trzeba unieruchomić go korzystając z czterech taśm mocujących. Kupując taśmy mocujące trzeba mieć na uwadze, żeby nie kończyły się niezamkniętym hakiem, ponieważ w czasie przewozu występują różnorakie drgania i taka taśma może po prostu się wypiąć. Taśmy mocujące wytwarzane są z mocnego tworzywa, jednak podczas transportu, należy zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne szpiczaste części, ponieważ mogą się uszkodzić i przerwać.

    Kiedy transportujemy quad za pomocą ciężarówki, także powinno się pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie poniosły szwanku w czasie transportu. W momencie transportu quada przy użyciu innego pojazdu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, albowiem w momencie transportu paliwo lub inne substancje mogą się wylać oraz pobrudzić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności też zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

    W przypadku, gdy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, dobrze jest utwierdzić się czy posiada właściwy sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

    Koszt transportu quada w głównej mierze zależny jest od odległości którą ma do pokonania samochód. Żeby poznać realną cenę przewozu quada, możemy opublikować ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Madrid, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marbella, Hiszpania

Termin elastyczny