(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Quad Adly 320 (Nr 6276239)

Quad Adly 320

Marka i model:

Adly

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

160

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 562.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Sandomierz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Leszno

Termin elastyczny


Transport quada

Quady to cenne maszyny i z tego powodu trzeba je naprawdę uważnie przewozić. Ważnym parametrem jest dobre osłonięcie quada przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Quady na ogół przewozi się przyczepą, ale można również ciężarówką lub o sporych wymiarach samochodem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie zalecamy, dlatego że w czasie przewozu można uszkodzić zarówno quada jak także samochód osobowy).

W przypadku, gdy przewozimy quada na przyczepce, powinno się unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Kupując pasy mocujące należy nie zapominać, żeby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, dlatego że w czasie transportu występują różnorakie drgania i taka taśma może zwyczajnie się wypiąć. Pasy mocujące wytwarzane są z odpornego surowca, jednak podczas transportu, powinno się zwrócić wyjątkową uwagę, żeby pasy nie dotykały o żadne chropowate części, dlatego, że mogą się przetrzeć i porwać.

Kiedy przewozimy quad za pomocą auta dostawczego, także trzeba pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w trakcie przewozu. Przy przewożeniu quada przy użyciu innego samochodu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, ponieważ podczas jazdy benzyna czy inne substancje potrafią się rozlać i wybrudzić samochód od środka. Takie warunki też zmniejszą komfort jazdy samego przewoźnika.

Gdy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, dobrze jest upewnić się czy posiada przystosowany sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

Koszt transportu quada najczęściej zależy od odległości jaką ma do przejechania samochód. Żeby poznać realną cenę przewozu quada, proponujemy wystawić ofertę przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm transportowych, które specjalizują się w takich przewozach.