(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Quad Bashan 250 (Nr 7122432)

Marka i model:

bashan 250

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

180

Dystans: 303.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Jastrzębie-Zdrój

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Frysztak

Termin elastyczny


Transport quada

Quady często są to wartościowe maszyny i dlatego należy je naprawdę uważnie przewozić. Istotnym czynnikiem jest staranne osłonięcie quada przed zniszczeniem podczas przewozu.

Quady często transportuje się na przyczepce, ale można także samochodem dostawczym lub większym autem osobowym (transport ostatnią metodą nie polecamy, ponieważ w trakcie przewozu można zarysować jednocześnie quada jak i samochód osobowy).

Gdy transportujemy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z czterech pasów mocujących. Kupując taśmy mocujące należy mieć na uwadze, żeby nie kończyły się otwartym zaczepem, dlatego że podczas przewozu zdarzają się różnorakie wstrząsy, a taka taśma może po prostu się wypiąć. Taśmy mocujące wytwarzane są z odpornego surowca, jednak w czasie przewozu, powinno się zwrócić specjalną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne szpiczaste części, dlatego, że mogą się przetrzeć i przedrzeć.

Kiedy przewozimy quad za pomocą samochodu dostawczego, także powinno się pojazd unieruchomić. Najłatwiej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, aby i quad i samochód nie uszkodziły się podczas przewozu. W trakcie przewozu quada za pomocą innego pojazdu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, gdyż w momencie jazdy paliwo czy inne płyny potrafią się powylewać i zanieczyścić samochód od środka. Takie okoliczności także zmniejszą komfort jazdy samego kierowcy.

Kiedy zamawiamy przewóz quada przez przewoźnika, należy przekonać się czy posiada należyty sprzęt do załadunku jak i rozładunku.

Koszt transportu quada na ogół zależy od trasy jaką ma do pokonania pojazd. Żeby poznać prawdziwą cenę transportu quada, proponujemy opublikować ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich przewozach.