(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-02-24 10:21

Quad honda rincon (Nr 2410540)

Quad honda rincon

Marka i model:

Honda rincon

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.20

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

277.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 587.00 km

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to drogie maszyny i dlatego należy je naprawdę ostrożnie transportować. Ważnym czynnikiem jest dobre zabezpieczenie quada przed zniszczeniem w czasie przewozu.

    Quady często przewozi się na przyczepce, ale można również samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie doradzamy, gdyż podczas przewozu można zniszczyć jednocześnie quada oraz auto osobowe).

    Kiedy przewozimy quada na przyczepce, istotne jest żeby unieruchomić go za pomocą 4 pasów mocujących. Nabywając pasy mocujące wypada mieć na uwadze, aby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, albowiem podczas transportu zdarzają się różnego rodzaju drgania, a taka taśma może zwyczajnie się odhaczyć. Taśmy mocujące wykonane są z trwałego materiału, jednak w trakcie przewozu, należy zwrócić specjalną uwagę, żeby pasy nie dotykały o żadne chropowate elementy, gdyż mogą się przedziurawić i przerwać.

    Gdy przewozimy quad za pomocą samochodu dostawczego, także należy ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących oraz dołożyć obijaki w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w czasie przewozu. Przy przewożeniu quada za pomocą innego samochodu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, dlatego że w momencie przewozu benzyna czy inne substancje mogą się rozlać oraz zanieczyścić auto od wewnątrz. Takie warunki też zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

    W momencie, kiedy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, należy przekonać się czy ma należyty sprzęt do załadunku i wyładunku.

    Koszt przewozu quada zazwyczaj zależy od trasy którą ma do przejechania pojazd. Aby poznać realną cenę przewozu quada, możemy wystawić zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, 33-304, Polska

Termin elastyczny