(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-01-29 20:36

Quad kawasaki mule

(Nr 2333032)
Quad kawasaki mule

Marka i model:

Kawasaki mule

Długość [m]:

2900

Szerokość [m]:

1600

Wysokość [m]:

1900

Waga w kg (łączna):

850.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1929.00 km

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to cenne pojazdy i z tego powodu należy je bardzo ostrożnie transportować. Głównym parametrem jest porządne osłonięcie quada przed zniszczeniem podczas przewozu.

    Quady zazwyczaj transportuje się na przyczepce, niemniej jednak zdarza się również ciężarówką lub większym samochodem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie zalecamy, dlatego że podczas przewozu można zarysować jednocześnie quada jak i auto osobowe).

    W momencie, kiedy transportujemy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Wybierając taśmy mocujące warto nie zapominać, aby nie były zakończone otwartym hakiem, dlatego że podczas przewozu zdarzają się różnorakie wstrząsy, a taka taśma może swobodnie się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z odpornego tworzywa, jednak w czasie transportu, należy zwrócić wyjątkową uwagę, żeby pasy nie ocierały się o żadne chropowate elementy, albowiem mogą się zniszczyć i porwać.

    Kiedy transportujemy quad za pomocą samochodu dostawczego, również trzeba go unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to za pomocą taśm mocujących i dodatkowo dodać obijaki w taki sposób, aby i quad i samochód nie poniosły szwanku w trakcie przewozu. Podczas przewozu quada przy użyciu innego samochodu, powinno się pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Należy to zrobić, albowiem w momencie transportu paliwo czy inne płyny mogą się powylewać i pobrudzić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności też obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

    Kiedy zlecamy transport quada przez firmę transportową, wówczas dobrą praktyką jest przekonać się czy posiada stosowny sprzęt do załadunku i rozładunku.

    Koszt transportu quada zwykle zależy od trasy którą ma do pokonania pojazd. Żeby poznać realną cenę transportu quada, proponujemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Derby, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnów, 33-100, Polska

Termin elastyczny