(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-12-26 16:30

QUAD MONSTER 8"

(Nr 2242389)
QUAD MONSTER 8"

Marka i model:

QUAD MONSTER 8"

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

400.00

Dystans: 94.00 km

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to kosztowne pojazdy i z tego powodu należy je bardzo ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest dobre zabezpieczenie quada przed zniszczeniem podczas transportu.

    Quady zwykle przewozi się na przyczepce, ale zdarza się również samochodem dostawczym lub większym samochodem osobowym (transport ostatnim sposobem nie zalecamy, albowiem w trakcie transportu można zniszczyć jednocześnie quada oraz samochód osobowy).

    Gdy transportujemy quada na przyczepce, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Kupując taśmy mocujące trzeba pamiętać, aby nie kończyły się niezamkniętym zaczepem, gdyż w czasie przewozu występują różnego rodzaju wstrząsy i taki pas może po prostu się odhaczyć. Pasy mocujące wykonane są z mocnego materiału, jednak w czasie przewozu, istotne jest żeby zwrócić szczególną uwagę, aby taśmy nie dotykały o żadne szorstkie elementy, ponieważ mogą się zużyć i porwać.

    Gdy przewozimy quad przy pomocy auta dostawczego, również trzeba go unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, żeby i quad i samochód nie poniosły szwanku podczas przewozu. Przy przewożeniu quada przy użyciu innego pojazdu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, albowiem podczas transportu paliwo czy inne płyny mogą się powylewać oraz zniszczyć samochód od wewnątrz. Takie warunki też obniżą komfort podróży samego kierowcy.

    W momencie, kiedy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, należy przekonać się czy posiada właściwy sprzęt do załadunku i wyładunku.

    Koszt przewozu quada na ogół uzależniony jest od odległości jaką ma do przejechania samochód. Gdy chcemy poznać prawdziwą cenę transportu quada, proponujemy opublikować zlecenie przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

28 gru 2017

Adres i termin dostawy

Szczekociny, 42-445, Polska

28 gru 2017