(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Quad poj.300 (Nr 7102556)

Marka i model:

300

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

160

Dystans: 630.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Stade

Od 25 gru 2020 do 26 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Swarzędz

Od 31 gru 2020 do 1 sty 2021


Transport quada

Quady zazwyczaj są to cenne pojazdy i dlatego należy je naprawdę ostrożnie transportować. Głównym parametrem jest dobre zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem w czasie przewozu.

Quady często transportuje się przyczepą, niemniej jednak można także ciężarówką lub większym samochodem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, dlatego że w czasie przewozu można zniszczyć jednocześnie quada oraz auto osobowe).

Kiedy transportujemy quada na przyczepce, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Kupując pasy mocujące trzeba nie zapominać, żeby nie były zakończone niezamkniętym zaczepem, ponieważ w trakcie transportu zdarzają się różnego rodzaju wstrząsy, a taka taśma może zwyczajnie się wypiąć. Pasy mocujące wykonane są z odpornego tworzywa, jednak podczas przewozu, należy zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne szpiczaste elementy, ponieważ mogą się zużyć i rozedrzeć.

Kiedy przewozimy quad przy pomocy samochodu dostawczego, również trzeba pojazd unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to za pomocą taśm mocujących i dodatkowo dodać obijaki w taki sposób, żeby i quad i samochód nie poniosły szwanku w trakcie przewozu. Przy transporcie quada za pomocą innego samochodu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, ponieważ podczas jazdy paliwo czy inne substancje mogą się powylewać i wybrudzić auto od środka. Takie warunki dodatkowo zmniejszą komfort jazdy samego kierowcy.

W momencie, kiedy zlecamy transport quada przez firmę transportową, wówczas dobrą praktyką jest utwierdzić się czy ma stosowny sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

Koszt przewozu quada przeważnie zależy od odległości którą ma do przejechania pojazd. Aby poznać prawdziwą cenę przewozu quada, proponujemy opublikować ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich przewozach.