Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-29 10:03

quad polaris

(Nr 2121342)
quad polaris

Marka i model:

polaris

Waga w kg:

300.00

Dystans: 1757.00 km

Informacje dodatkowe:

to jest adres odbioru quada ale w drodze powrotnej kierowca musi zachaczyc greenford bo jest do zabrania 4 torby i 4 kartony wszystko z quadem wazy kolo 300 kg

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wydają się całkiem nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - niemniej jednak tylko pozornie. Należycie umocowany motocykl w 100% przetrzyma drogę bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, obowiązkowe cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem dwie, gdyż mają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Great Torrington, Wielka Brytania

29 paź 2017

Adres i termin dostawy

Kłodzko, 57-300, Polska

Termin elastyczny