(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-01-30 14:18

Quad suzuki ltz de 400

(Nr 2335432)
Quad suzuki ltz de 400

Marka i model:

Suzuki ltz 400

Długość [m]:

1.70

Szerokość [m]:

1.10

Wysokość [m]:

1.25

Waga w kg (łączna):

160.00

Budżet zlecenia [€]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1196.00 km

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to kosztowne maszyny i z tego powodu trzeba je bardzo uważnie przewozić. Istotnym czynnikiem jest solidne osłonięcie quada przed uszkodzeniem podczas transportu.

    Quady głównie przewozi się przyczepą, ale zdarza się także ciężarówką lub o sporych wymiarach samochodem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie doradzamy, ponieważ w czasie transportu można uszkodzić zarówno quada oraz auto osobowe).

    Gdy transportujemy quada na naczepie, należy unieruchomić go korzystając z czterech pasów mocujących. Kupując taśmy mocujące wypada mieć na uwadze, aby nie kończyły się niezamkniętym hakiem, ponieważ w czasie przewozu występują różnego rodzaju drgania i taka taśma może swobodnie się odhaczyć. Pasy mocujące wykonane są z trwałego surowca, jednak w czasie transportu, ważne jest aby zwrócić szczególną uwagę, aby taśmy nie ocierały się o żadne chropowate części, gdyż mogą się zużyć i przedrzeć.

    Gdy przewozimy quad za pomocą samochodu dostawczego, również należy ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to przy pomocy pasów mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, aby i quad i samochód nie ucierpiały podczas transportu. W momencie transportu quada przy użyciu innego pojazdu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, ponieważ podczas przewozu benzyna lub inne płyny potrafią się rozlać i zniszczyć auto od środka. Takie warunki dodatkowo zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

    Gdy zamawiamy transport quada przez przewoźnika, trzeba utwierdzić się czy ma właściwy sprzęt do załadunku jak i rozładunku.

    Koszt transportu quada przeważnie zależny jest od trasy którą ma do pokonania samochód. Aby poznać prawdziwą cenę przewozu quada, możemy opublikować ofertę przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które specjalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Girona, Hiszpania

Od 30 sty 2018 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

El Puerto de Santa María, 11500, Hiszpania

Od 30 sty 2018 do 2 lut 2018