(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Quady Honda (Nr 5566963)

Marka i model:

Quad

Długość [m]:

2000

Szerokość [m]:

1200

Wysokość [m]:

900

Waga w kg (łączna):

300

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 435.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Chełm

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Żywiec

Termin elastyczny


Transport quada

Quady często są to drogie pojazdy i dlatego należy je naprawdę uważnie przewozić. Ważnym czynnikiem jest dobre zabezpieczenie quada przed zarysowaniem w czasie przewozu.

Quady na ogół przewozi się na przyczepce, ale można również samochodem dostawczym lub większym autem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie zalecamy, dlatego że podczas transportu można uszkodzić zarówno quada oraz auto osobowe).

W momencie, kiedy przewozimy quada na przyczepce, powinno się unieruchomić go za pomocą czterech pasów mocujących. Wybierając taśmy mocujące warto nie zapominać, aby nie kończyły się otwartym zaczepem, ponieważ w czasie przewozu pojawiają się różnorakie wstrząsy i taki pas może zwyczajnie się odhaczyć. Taśmy mocujące zrobione są z wytrzymałego tworzywa, jednak podczas przewozu, istotne jest żeby zwrócić specjalną uwagę, aby pasy nie ocierały się o żadne szorstkie części, albowiem mogą się przetrzeć i porwać.

W momencie, kiedy przewozimy quad za pomocą auta dostawczego, także należy pojazd unieruchomić. Najłatwiej jest wykonać to przy pomocy taśm mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w czasie transportu. W trakcie przewozu quada przy użyciu innego samochodu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, albowiem podczas przewozu paliwo lub olej potrafią się powylewać oraz zniszczyć auto od środka. Takie warunki także obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

W momencie, kiedy zlecamy transport quada przez firmę transportową, dobrze jest przekonać się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku oraz rozładunku.

Koszt przewozu quada na ogół zależny jest od trasy którą ma do przejechania samochód. Kiedy chcemy poznać prawdziwą cenę transportu quada, proponujemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich transportach.