(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 20:58

quiero enviar renault espace (Nr 2747248)

quiero enviar renault espace

Marka i model:

renault espace

Waga w kg (łączna):

1900.00

Dystans: 642.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

El Burgo de Ebro, 50730, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

O Barco de Valdeorras, 32300, Hiszpania

Termin elastyczny