(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-07-23 13:56

Quiero enviar una caja de unos 10 KG de peso y unas medidas de alrededor 60X40X50

(Nr 3000708)
Quiero enviar una caja de unos 10 KG de peso y unas medidas de alrededor 60X40X50

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Es frágil porque hay piezas de cerámica

Opakowanie ładunku:

Caja de embalaje e interior papel de burbujas papel de embalaje

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1148.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których przewóz wymaga szczególnej ostrożności uważa się przesyłki, które często ulegają defektom oraz są kruche i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich na przykład instrumenty muzyczne, elementy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z łamliwych materiałów. Pośród nieustannie przetransportowywanych przedmiotów znajdziemy gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego ochronienia przesyłki jest zasadnicza. Opłaca się użyć materiały chroniące jak przykładowo: folia bąbelkowa, folia stretch lub papier. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest użyć do osłonięcia małych fragmentów – można je dostać w sklepie budowlanym lub w serwisach internetowych. Natomiast folia stretch stosowana jest do opakowania całego przedmiotu. Do ochronienia pakunku można zastosować również pledy, styropian, gazety, ubrania oraz taśmy.

Koszt przewozu przesyłki o specjalnej ostrożności

    koszt transportu paczki, która wymaga wyjątkowej ostrożności zależy od ciężaru oraz gabarytów, a także od odległości pomiędzy punktem załadunku i punktem rozładunku. Na końcową cenę może mieć wpływ także niezbędność dostarczenia materiałów ochraniających przez firmę przewozową. Na przykład, za transport lustra na trasie Warta - Gliwice kosztował prawie 250 zł. Natomiast za przewóz zegara kominkowego na odcinku z Łodzi do Holandii wydano kwotę 200 zł. Za przewóz rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 zł.

Adres i termin nadania

Lousã, 3200, Portugalia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny