(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-12-29 13:16

Quiero enviar una moto suzuki v-strom 650.No pago mas de 100€

(Nr 2246919)

Marka i model:

Suzuki v-strom 650

Waga w kg (łączna):

190.00

Budżet zlecenia [€]:

98

Dystans: 529.00 km

Informacje dodatkowe:

No pago mas de 100€ por el transporte,seria de Malaga a Madrid .llamarme al: seis6,nueve9,seis6,cero0,uno1,nueve9,dos2,nueve9,nueve9.

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

ID firmy: 274942
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-01-2018, 04:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-03-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości: (1)

Felix g. (Zleceniodawca)
06-01-2018, 10:26
As leido???no pago mas de 100€ campeon como voy a pagar 180€

300 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Współpraca z naszą firmą jako doświadczoną w branży logistycznej zawiera same korzyści dla Państwa jako zleceniodawcy. Główną zaletą naszej firmy jest bardzo dobra znajomość rynku transportowego, doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pozwoli w optymalizacji procesu transportowego. Podchodzimy bardzo elastycznie do każdego klienta i każdego zlecenia transportowego co przekłada się na minimalizowanie kosztów transportu tym samym wzrost zysków dla Państwa. Iwona M

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości: (1)

Felix g. (Zleceniodawca)
06-01-2018, 10:25
Tu eres tonto 300€ te entre un cancer rumano de mierda
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wydają się względnie trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - jednakże tylko złudnie. Odpowiednio zamocowany jednoślad w 100% przetrwa transport bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na naczepie, niezbędne będą cztery liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są ledwie 2, bowiem mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach auta oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Należy zawsze dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny