Race bike x 6 (Nr 7600587)

Race bike x 6
Waga
Sztuk
Race bike
45 kg
6
Łączna waga:
270 kg
Dystans
538 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, County Cork, Castlemartyr

Od 9 sie 2021 do 12 sie 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Donegal, Malin Head

Od 12 sie 2021 do 14 sie 2021


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła lub kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie warto zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.