(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-27 21:08

Rama 240cm x 400cm , konstrukcja pod baner (Nr 2756632)

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 108.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pudeł, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Radomsko, 97-500, Polska

Od 28 maj 2018 do 3 cze 2018

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Od 27 maj 2018 do 3 cze 2018