(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-30 22:00

Rama łóżka

(Nr 1761294)
Rama łóżka

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

96

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1863.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 61199
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2017, 21:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-11 do 2017-05-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

450 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2017, 23:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-04 do 2017-05-05

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem uchybienia na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Potem należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Sokółka, Polska

1 maj 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Od 3 maj 2017 do 4 maj 2017