(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 18:59

rama łóżka - 4 części

(Nr 2119326)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

15

Wysokość [m]:

10

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

120

Dystans: 366.00 km

Informacje dodatkowe:

Informacje o wielkości paczek nie uwzględniają boków ramy (typowa rozłożona rama łóżka z IKEA. Całe łóżko zawiera 4 elementy metalowe + śrobki: wymienione w opisie 2 boki długie (szyny): 2m x 15cm x 10 cm oraz nieuwzględnione wezgłowie i część w nogach krótkie ale szerokie): 1m x 1m x 10 cm (rozłożona rama IKEA)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Przewóz palet


Palety służą do transportu towarów różnego rodzajustanowią platformę, na której nietrudno daje radę przewieźć nieduże opakowania i przedmioty. Przewóz paletowy to głównie wybierana metoda transportu dużej ilości ładunków. Na paletach zazwyczaj przewozi się pakunki ważące więcej niż 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, materiały budowlane, itp. Aby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu palet, warto skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie na paletach. W szacowaniu kosztów transportu zasadnicze znaczenie miewa ilość palet, ciężar towaru oraz gatunek przewożonych rzeczy. Ładunki paletowe wynoszoneza pomocą wózka widłowego.


Europalety i pozostałe rodzaje palet


W transporcie paletowym przoduje europaleta, opisywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta ma wymiary 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. W transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety oddane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają wielkość 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym używa się za to palety spełniające normy CP. Palety drewniane coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.


Koszt przewozu palet w kraju
Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce równa się 187,8 złotych, a to wychodzi 57 gr za km.


Koszt przewozu palet za granicą


Transport palet za granicą to przeciętny koszt 581 , a to wynosi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Sztum, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leszno, Polska

Termin elastyczny