(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 12:48

rama motoroweru

(Nr 2007050)
rama motoroweru

Marka i model:

zetka

Waga w kg (łączna):

70.00

Dystans: 584.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

690 zł

ID firmy: 594003
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 13:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to często wartościowe towary, które wydają się stosunkowo niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - chociaż jedynie pozornie. Właściwie zamocowany pojazd na pewno przetrzyma trasę bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą ledwie dwie, bowiem mają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Inowrocław, Polska

Od 6 wrz 2017 do 10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Smerekowiec, Polska

Od 5 wrz 2017 do 10 wrz 2017