(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 12:48

rama motoroweru

(Nr 2007050)
rama motoroweru

Marka i model:

zetka

Waga w kg:

70.00

Dystans: 584.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

690 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 13:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na dość ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - jednakże tylko na pozór. Dobrze przymocowany motocykl w 100% przetrwa przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, niezbędne będą 4 pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą ledwie 2, ponieważ mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Inowrocław, Polska

Od 6 wrz 2017 do 10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Smerekowiec, Polska

Od 5 wrz 2017 do 10 wrz 2017