(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rama od przyczepy (Nr 7628441)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rama od przyczepy
610 x 240 x 270 cm
2500 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
2500 kg
Dystans
232 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Osiek

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Nekla

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien stosownie ochronić sprzęt, aby uniknąć uszkodzeń, rys jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona głównie od gabarytu jak i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Zazwyczaj transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich koncesji oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z kosztem około 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu za granicą

Głównymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu za jeden km na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.