(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-06-29 21:44

rama samochodowa 4,5m

(Nr 1880299)
rama samochodowa 4,5m

Dystans: 267.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wielkości i wagi urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich uprawień oraz specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu za 1 km przy trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie blisko 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny