(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

rama stalowa 4.4m/1m/0,35 m 1,5 t madryt- małopolska (Nr 7602900)

rama stalowa 4.4m/1m/0,35 m 1,5 t  madryt- małopolska
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
rama stalowa 4.4m/1m/0,35 m 1,5 t madryt- małopolska
440 x 100 x 35 cm
1500 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
2785 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 30 mar 2021 do 17 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zawoja

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Wypada również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Istotna bywa także informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją jest również termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.