(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Ramy aluminiowe okien idrzwi + szyby okienne i drzwiowe (Nr 5261466)

Długość [m]:

2.83

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2.65

Waga w kg (łączna):

1800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 486.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Borzęcino

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport innych ładunków

Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od rozmiaru towaru, terminu transportu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią bazę, na której układa się mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (np., farby, panele itd.), okna jak także towary chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zajmuje tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

Kontenery – Transport niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie w przypadku transportu ładunków płynnych oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.