(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 13:10

RANGE ROVER VW TOUAREG RANGE ROVER EVOQUE

(Nr 2120253)

Marka i model:

RANGE ROVER

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1359.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Milazzo, 98057, Włochy

Od 2 lis 2017 do 9 lis 2017

Adres i termin dostawy

София, 1000, Bułgaria

Termin elastyczny