(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rębak (Nr 4785848)

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

50

Dystans: 233.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Nadarzyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ostróda

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy jedynie grabi czy węży do ogrodu. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, fontann. Są to w głównej mierze duże narzędzia jak i są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować ogólnie rzecz biorąc każdym typem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest upakowany w skrzyniach, z tego powodu trzeba go dobrze zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził pozostałych pakunków przewożonych w aucie, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

Jeśli posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie możemy sami go przewieźć, wówczas warto zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. W przypadku, gdy chcemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy którą myślimy przetransportować. Im staranniej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej podadzą cenę transportu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od odcinka do przejechania oraz wielkości przesyłki. Zwykle po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest poczekać chodź dzień, żeby uzbierać jak najwięcej wycen od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko upatrzeć zlecenie najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.