(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-05-25 18:14

Rebak Bear Cat CH45390 zamontowany na przyczepce - 270kg wagi (Nr 2750932)

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

270.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1732.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz krzeseł, fontann. Są to najczęściej duże rzeczy oraz są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić ogólnie rzecz biorąc każdym typem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodniczy z reguły nie jest upakowany w skrzyniach, z tej przyczyny warto go należycie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych narzędzi transportowanych w samochodzie, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

Gdy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wówczas warto zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Aby zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Im precyzyjniej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej wycenią koszt przewozu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od odcinka do przejechania oraz gabarytów paczki. Zwykle po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy zaczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest poczekać chodź dzień, żeby uzbierać jak najwięcej wycen od przewoźników. Wówczas zostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.

Adres i termin nadania

Hook, RG27, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ciechanów, 06-400, Polska

Termin elastyczny