(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 15:20

recepcja

(Nr 1819186)
recepcja

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

54

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 472.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

499 zł

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 21:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 499 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. wilgotną gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Tamworth, Reino Unido

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

John Finnie Street, Kilmarnock KA1 1BS, Wielka Brytania

Termin elastyczny