(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 09:14

Recepcja(Stolik)

(Nr 1921017)
Recepcja(Stolik)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 633.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 09:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-07-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek środa/czwartek, dostawa czwartek/piatek.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład wilgotną szmatką. Potem warto przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Otyń, 67-106, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łapy, Polska

Termin elastyczny