(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Reczna maszyna do korkowania butelek (Nr 5718374)

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

75

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1760.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Shipton Bellinger

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien stosownie osłonić urządzenie, żeby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu jest uzależniona często od gabarytu i wagi maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich certyfikatów jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu na jeden km na trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń płacimy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.