(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-07-26 09:06

Refrigerado (queso)

(Nr 1922915)
Refrigerado (queso)

Waga w kg:

100.00

Opakowanie ładunku:

25 cajas de 4 kg

Budżet zlecenia [€]:

200

Dystans: 2437.00 km

Informacje dodatkowe:

Transporte refrigerado de queso

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Transport żywności i produktów rolnych jest szczególnie rygorystyczną kategorią transportu ponieważ występuje ryzyko związane z nadpsuciem artykułów pokarmowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu żywności jest zobowiązany dostosowywać się do regulaminów i uzyskać należyte dokumenty. Transport pokarmów bywa również wymagający ze względu na różnorodność artykułów spożywczychwśród nich występują artykuły roślinne, suche, świeże itd. Wszystkie z wymienionych artykułów wymaga innych kryteriów przechowywania (np. wilgotności). Przewoźnicy transportujący produkty spożywcze mierzą się z presją czasu, koniecznością zapewnienia należytego wyposażenia i wymogów przewozu a także odpowiednim osłonięciem żywności. W momencie, gdy zlecamy przewóz produktów spożywczych, przewoźnik powinien mieć należyte zaświadczenie z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.


Kosz przewozu żywności i produktów rolnych

    Cena przewozu żywności i produktów rolnych zależy od wielkości, wagi oraz ilości sztuk przewożonych artykułów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za transport prawie 100 kilogramów groszku na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 złotych. Za transport 500 kilogramów kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków zapłacono 500 złotych. Przewóz 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia kosztował 350 PLN. Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska zapłacono 2800 .

Adres i termin nadania

Maó, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Helsingør, Dania

Termin elastyczny