(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-07-26 09:06

Refrigerado (queso)

(Nr 1922915)
Refrigerado (queso)

Waga w kg (łączna):

100.00

Opakowanie ładunku:

25 cajas de 4 kg

Budżet zlecenia [€]:

200

Dystans: 2437.00 km

Informacje dodatkowe:

Transporte refrigerado de queso

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz pożywienia i zbóż, pasz jest wyjątkowo rygorystyczną dziedziną transportu ze względu na ryzyko związane z zepsuciem produktów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się przewozu jedzenia jest zobowiązany dostosowywać się do przepisów i otrzymać stosowne certyfikaty. Przewóz pożywienia jest także wymagający ze względu na różnorodność produktów spożywczych – pośród nich znajdują się produkty roślinne, mrożone, świeże itp. Wszystkie z tych artykułów potrzebuje różnych wymogów przechowywania (na przykład temperatury). Firmy transportowe przewożące żywność mierzą się z presją czasu, potrzebą zapewnienia odpowiedniego wyposażenia i kryteriów przewozu a także należytym osłonięciem artykułów spożywczych. W momencie, kiedy zlecamy przewóz artykułów żywnościowych, przewoźnik powinien mieć należyte dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Kosz transportu pożywienia i produktów rolnych

    Cena przewozu pokarmów i produktów rolnych zależy od wymiarów, wagi oraz liczby sztuk transportowanych artykułów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za przewóz blisko 100 kilogramów bobu na trasie Olsztyn – Kraków zapłacono 140 złotych. Za przewóz 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków wydano 500 złotych. Przewóz 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia kosztował 350 złotych. Za przewóz 20 palet produktów zamrożonych na trasie Ryki-Słupsk kosztowało 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Maó, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Helsingør, Dania

Termin elastyczny