(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-31 15:02

regał

(Nr 1999805)
regał

Długość [m]:

94

Szerokość [m]:

44

Wysokość [m]:

91

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 540.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 21:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, gdy transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną szmatką. Później warto rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Opole, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lidzbark Warmiński, Polska

Termin elastyczny