(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

REGAŁ CHŁODNICZY (Nr 5954438)

Długość [m]:

1.00

Szerokość [m]:

8.5

Wysokość [m]:

2.15

Waga w kg (łączna):

190

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 327.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: sprzęty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

Gdy zlecasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o należyte zabezpieczenie artykułu. W przypadku, gdy planujesz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, wypada zdemontować i zapakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Sprzęty wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i działania produktu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.