(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 08:01

Regał ścienny , łóżko piętrowe,narożnik rozsuwany duży,stół szklany, zamrażarka

(Nr 1919095)
Regał ścienny , łóżko piętrowe,narożnik rozsuwany duży,stół szklany, zamrażarka

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 985.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o propozycje zbliżone do budżetu, zależy mi na przewiezieniu mebli po wyprowadzce.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Dorn-Dürkheim, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Babiak, 62-740, Polska

Termin elastyczny