(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-06-06 13:59

Regał wystawowy metalowy na kafelki 400-500 kg i maszynke waży ok 30 kg do ciecia kafelek

(Nr 2800776)

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 622.00 km

Informacje dodatkowe:

Mam do przesłania regał widoczny na zdjęciu. Regal będzie zdemontowany ze do każdego busa wejdzie. Regał będzie bez kafelek sama konstrukcja. Maszynka jest po trasie do zabrania w 67547 Worms

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 25938
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2018, 14:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-08 do 2018-06-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam,będę miał auto w okolicy w piątek i drugie w sobotę.Mogę zrealizować transport.Proszę o info,pozdrawiam Krzysztof.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Wülfrath, 42489, Niemcy

Od 7 cze 2018 do 10 cze 2018

Adres i termin dostawy

Monachium, 81673, Niemcy

Od 10 cze 2018 do 12 cze 2018