(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-11-30 00:07

Regular Bicycle

(Nr 1474362)
Regular Bicycle

Waga w kg:

25.00

Dystans: 1198.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę przewozu jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, małych kartonach albo osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Ireland, Dublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Germany, Cologne

Termin elastyczny