(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-20 18:52

Regularny transport Palmiry - Dover

(Nr 2167893)
Regularny transport Palmiry - Dover

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

40

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1560.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Palmiry, 05-152, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dover, Wielka Brytania

Termin elastyczny