(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Reklama świetlna (Nr 6074270)

Reklama świetlna

Długość [m]:

2.3

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Dystans: 918.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Ludwigsburg

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).