Relocation Madrid - Switzerland (Nr 4848294)

Relocation Madrid - Switzerland

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

700

Dystans: 1447.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madrid

12 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Vaud, Pully

27 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.