(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-06-28 14:39

Remolque

(Nr 1877414)
Remolque

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

300.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 338.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W oszacowaniu ceny transportu naczepy, główne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również termin realizacji transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładną wycenę. Ważność ma również to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Pośród przewożonych przyczep można znaleźć naczepy kempingowe, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

    Np., za transport naczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 (co pozwoliło na oszczędność niemal 463 PLN w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono orientacyjnie 450 (co pozwoliło na oszczędność niemal 326 PLN w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 PLN.

    Czynnikami, mającymi wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość drogi, gabaryty, ciężar i działanie naczepy. W ,momencie gdy firmy przewozowe rozważają przyczepę jako doładunek, wtedy cena transportu bywa tańsza.

Adres i termin nadania

les Cabanyes, Hiszpania

3 lip 2017

Adres i termin dostawy

Atarfe, 18230, Hiszpania

4 lip 2017