(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-05-25 12:12

remolque (Nr 2749428)

Długość [m]:

5.7

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 581.00 km

Transport przyczep

    W oszacowaniu ceny transportu naczepy, szczególne znaczenie mają gabaryty, waga, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również termin wykonania przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma również to, czy przyczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych naczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz naczepki do transportu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono w granicach 640 zł (co pozwoliło na oszczędność pawie 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował niecałe 450 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł niecałe 300 PLN.

    Elementami, które mają wpływ na cenę przewozu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość drogi, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeżeli firmy przewozowe rozważają przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu może być mniejsza.

Adres i termin nadania

Murcia, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny