(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Remolque (Nr 5821266)

Długość [m]:

2.50

Szerokość [m]:

1.50

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2467.00 km

Adres i termin nadania

Meksyk, Chihuahua, El Mimbre

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Meksyk, Campeche, Ciudad Del Carmen

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu przewozu przyczepy, ważne znaczenie mają wymiary, waga, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także termin realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy pozwoli firmie transportowej na dokładną wycenę. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych przyczep znajdują się naczepy kempingowe, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport naczepki do transportu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował w granicach 640 złotych (co daje oszczędność pawie 463 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono orientacyjnie 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność niemal 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł niecałe 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: długość trasy, gabaryty, waga i sprawność naczepy. W przypadku jeśli firmy transportowe rozważają naczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest mniejsza.