(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Remolque (Nr 5843131)

Długość [m]:

3000

Szerokość [m]:

2000

Wysokość [m]:

1200

Waga w kg (łączna):

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1000.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

24 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

27 lut 2020


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu transportu przyczepy, istotne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także termin wykonania transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma również to, czy przyczepa jest na chodzie (posiada działające koła). Wśród przewożonych przyczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport przyczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono szacunkowo 640 złotych (co pozwoliło na oszczędność pawie 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono w przybliżeniu 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 złotych.

Elementami, mającymi wpływ na koszt przewozu przyczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, waga i sprawność naczepy. W ,momencie jeżeli firmy transportowe traktują naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest często mniejsza.