(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Remolque (Nr 6139466)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 886.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Alella

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Kordoba

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny przewozu naczepy, istotne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także data realizacji transportu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładną wycenę. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest na chodzie (ma działające koła). Pośród transportowanych naczep znajdują się przyczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz naczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował niecałe 640 PLN (co umożliwiło oszczędność niemal 463 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła około 450 złotych (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 złotych.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych przyczep czyli: trasa, gabaryty, ciężar i sprawność naczepy. W przypadku jeśli firmy przewozowe traktują naczepę jako doładunek, wtedy cena transportu jest często mniejsza.