(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

remolque agricola (Nr 6005837)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.40

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 991.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Pontevedra

Od 12 maj 2020 do 25 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Montanejos

Od 25 maj 2020 do 29 cze 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę najważniejszych spraw.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy odkryta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.