(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-02-27 09:46

Remolque cerrado (Nr 2419860)

Remolque cerrado

Długość [m]:

3.60

Szerokość [m]:

1.65

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

230.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 677.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu naczepy, istotne znaczenie mają wymiary, waga, czas konieczny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a także termin wykonania transportu. Przedstawienie dokładnych gabarytów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładną wycenę. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest na chodzie (ma działające koła). Wśród przewożonych przyczep wyróżniamy przyczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz naczepki do przewozu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono niecałe 450 zł (co umożliwiło oszczędność niemal 326 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 złotych.

    Czynnikami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, ciężar i sprawność naczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozważają naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest zazwyczaj niższa.

Adres i termin nadania

Mérida, 06800, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Llanes, Hiszpania

Termin elastyczny