(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-10-27 19:33

Remolque cerrado de fibra para coche

(Nr 2119368)
Remolque cerrado de fibra para coche

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

250.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1038.00 km

Transport przyczep

    W oszacowaniu kosztu transportu naczepy, istotne znaczenie mają wielkość, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a również termin realizacji transportu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest sprawna (ma działające koła). Wśród transportowanych przyczep można znaleźć przyczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Np., za transport przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 PLN (co daje zaoszczędzenie blisko 463 PLN w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono orientacyjnie 450 złotych (co pozwoliło na oszczędność niemal 326 złotych w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł szacunkowo 300 PLN.

    Elementami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych przyczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i działanie przyczepy. W ,momencie gdy przewoźnicy rozważają przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest zazwyczaj niższa.

Adres i termin nadania

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pontevedra, Hiszpania

Termin elastyczny