(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Remolque coche (Nr 6072354)

Remolque coche

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.60

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

350

Budżet zlecenia [€]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 472.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia I León, Segowia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Sagunto/sagunt

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie przewozu przyczepy, podstawowe znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także data realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów przyczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładną wycenę. Ważność ma także to, czy naczepa jest na chodzie (ma działające koła). Wśród transportowanych naczep można znaleźć naczepy kempingowe, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Np., za przewóz przyczepki do przewozu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował około 640 złotych (co daje zaoszczędzenie pawie 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował niecałe 450 zł (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 326 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt przewozu wyniósł szacunkowo 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na koszt przewozu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, wymiary, waga i sprawność naczepy. W przypadku gdy firmy przewozowe rozpatrują naczepę jako doładunek, to cena przewozu jest niższa.