(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-12-27 20:42

Remolque de coche

(Nr 2244456)

Długość [m]:

3.20

Szerokość [m]:

1.80

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

250.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 602.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 12:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny transportu przyczepy, istotne znaczenie mają wielkość, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także data realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych gabarytów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest poruszająca się (ma działające koła). Wśród przewożonych naczep wyróżniamy naczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Na przykład, za transport naczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował orientacyjnie 640 PLN (co daje oszczędność niemal 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono w granicach 450 zł (co umożliwiło oszczędność pawie 326 zł w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł niecałe 300 PLN.

    Elementami, które mają wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i sprawność przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozważają przyczepę jako doładunek, to cena przewozu jest niższa.

Adres i termin nadania

Talavera de la Reina, 45600, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lugo, Hiszpania

Termin elastyczny