(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Remolque de feria (Nr 4878134)

Remolque de feria

Długość [m]:

5.4

Szerokość [m]:

1.9

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1750.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1718.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Górna Austria, Micheldorf In Oberösterreich

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, El Pont De Suert

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi umiejętnie osłonić sprzęt, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, otarć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wymiarów i wagi przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Na co dzień transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich uprawień jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu na 1 km przy trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 PLN. Przykładowo, transport spawarki do UK cena wyniesie blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.