(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Remolque estilo Food Truck (Nr 5865648)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1500

Dystans: 700.00 km

Adres i termin nadania

Meksyk, Nuevo León, Monterrey

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Meksyk, Guanajuato, Irapuato

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu przewozu przyczepy, podstawowe znaczenie mają wymiary, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także termin wykonania przewozu. Podanie dokładnych gabarytów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma również to, czy naczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Pośród transportowanych naczep znajdują się przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Np., za przewóz naczepki do przewozu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła szacunkowo 640 zł (co daje zaoszczędzenie pawie 463 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował w granicach 450 zł (co daje zaoszczędzenie blisko 326 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł około 300 PLN.

Czynnikami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, waga i działanie przyczepy. W ,momencie gdy firmy przewozowe traktują przyczepę jako doładunek, wówczas cena transportu bywa niższa.